• 11-300 Biskupiec, ul. Mickiewicza 6B/4

O Kancelarii

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Natalii Grunwald-Bernackiej oferuje pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, administracyjnego oraz prawa zamówień publicznych. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej powierzonej sprawy oraz dużym zaangażowaniem już od chwili udzielenia pełnomocnictwa.

Oferowane usługi nie ograniczają się jedynie do reprezentacji na etapie sądowym. Podstawową formą współpracy prawnika z Klientem są porady prawne.
Zawiłość, mnogość i treść przepisów, w połączeniu z osobistą stycznością z wymiarem sprawiedliwości, mogą wywoływać niezrozumienie, stres oraz niepewność, jak postępować w sytuacji, w której zachodzi potrzeba dbałości o swoje interesy. Dużą część spraw, z którymi spotykamy się choćby raz w życiu, można rozwiązać szybko. Wystarczy tylko znaleźć dobry sposób, w czym pomagam podczas udzielania porady prawnej.

Porady obejmują przede wszystkim poinformowanie Klienta o przysługujących mu uprawnieniach i spoczywających na nim obowiązkach na podstawie aktualnych przepisów prawa. Biorąc pod uwagę dostępne dane i przekazane informacje, wskazuję, jakie jest najkorzystniejsze rozwiązanie problemu, z którym przychodzi Klient. Dbam o to, by wszystkie przekazywane informacje były zrozumiałe i klarowne.

Kancelaria proponuje także stałą obsługę prawną podmiotom gospodarczym. Nadto zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych.

Moja Kancelaria zapewnia działania zgodne z zasadami Etyki Zawodowej Adwokatów, w tym anonimizację danych
o Klientach, a także szczególną dyskrecję i poczucie komfortu, tak ważnego w styczności z prawem.